About the Mist

We like to provide great site with complete features what you want to implement in your business! Mist can become a Blog, an Agency, a Hospital, a Sports, a a Portfolio, a Spa, a Restaurant, a University, a Corporate website, an E-Store, a Construction Business, a Hosting Company, an Attorney website, a Blog, a Creative Studio and much more.

Galeria

Instagram did not return a 200.

Dodatkowe informacje

Np. Informacje o Centrum Seniora.

WESOŁEGO ALLELUJA!

 

Drodzy Siostry i Bracia, Czcigodni Księża Prezesi,

nadchodzą Święta Wielkanocne – najważniejsze w świecie chrześcijańskim.

Mimo poważnych ograniczeń spowodowanych pandemią  ponownie sięgnijmy do fundamentów naszej wiary. Tych, które z mocą przypominają, że życie ludzkie tylko wtedy ma pełną wartość, gdy jest ukierunkowane na wieczność ze Zmartwychwstałym Jezusem.

Jego zwycięstwo nad śmiercią w Poranek Wielkanocny zmieniło oblicze świata, bo wniosło nadzieję, że to co ziemskie tylko się zmienia, ale nie kończy.

W jubileuszowym roku 30.lecia Dzieła Kolpinga w Polsce życzymy Wszystkim z naszej wspólnoty kolpingowskiej oraz Przyjaciołom i Sympatykom – radości od  „Zwycięzcy śmierci, piekła i szatana”. Niech ona motywuje i ożywia szlachetną posługę budowania rodzinnych więzi na kolejne lata.

A słowa naszego Patrona bł. ks. Adolpha Kolpinga „..bez Boga nic nie będzie lepsze i bez Boga nie będzie pokoju ani szczęścia…” niech dodatkowo inspirują Wasze działania.

Radosnych, zdrowych Świąt i Wesołego Alleluja!

życzą w imieniu  Zarządu Dzieła Kolpinga w Polsce

ks. Jan Nowakowski
Prezes 

ks. Józef Jakubiec

Wiceprezes

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.