Senioralny Punkt Porad Prawnych i Obywatelskich „Kolping”

/, AKTUALNOSCI, klub seniora, Kolpingowski Program Wsparcia Seniorów/Senioralny Punkt Porad Prawnych i Obywatelskich „Kolping”

Senioralny Punkt Porad Prawnych i Obywatelskich „Kolping”

Informujemy, że od miesiąca czerwca 2018 roku przy Stowarzyszeniu „Rodzina Kolpinga w Bochni” funkcjonuje „Senioralny Punkt Porad Prawnych i Obywatelskich „Kolping”.

W punkcie z porady prawnej mogą skorzystać osoby,  które ukończyły 60 rok życia,  pomoc prawna może dotyczyć niemal każdej dziedziny prawa. Porady prawne udzielane są przez prawnika z odpowiednimi kwalifikacjami,  seniorzy mogą liczyć na fachową i profesjonalną pomoc w tym również pomoc  w przygotowaniu wzoru pisma w sprawie.

Pomoc prawna świadczona jest NIEODPŁATNIE.

Dyżury w „Senioralnym Punkcie Porad Prawnych i Obywatelskich prowadzone są 2 razy w miesiącu (w pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca) w godzinach od 15.00 do 20.00 wg. harmonogramu w dniach:

11, 25 czerwca

02, 23 lipca

06,   20 sierpnia,

03,   17 września

01,   22 października

05,   19 listopada

03 grudnia

Szczegółowe informacje o darmowych poradach prawnych można również uzyskać dzwoniąc pod nr tel.: 14 635 11 17 ; kom. 888 461 048 lub bezpośrednio w biurze projektu w każdy poniedziałek w godz. od 11.00 do 18.00.

Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga w Bochni”   ul. Wyspiańskiego 25 (dolny kościół św. Pawła Apostoła)

Senioralny Punkt Porad Prawnych i Obywatelskich „Kolping” prowadzony jest w ramach projektu „Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla seniora” realizatorem którego jest Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce. Projekt realizowany w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.