About the Mist

We like to provide great site with complete features what you want to implement in your business! Mist can become a Blog, an Agency, a Hospital, a Sports, a a Portfolio, a Spa, a Restaurant, a University, a Corporate website, an E-Store, a Construction Business, a Hosting Company, an Attorney website, a Blog, a Creative Studio and much more.

Galeria

Instagram did not return a 200.

Dodatkowe informacje

Np. Informacje o Centrum Seniora.

„Senioralna aktywność społeczna” – warsztaty z zakresu form aktywności społecznej i wolontariatu

/, Aktualności Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga w Bochni, klub seniora, UTW/„Senioralna aktywność społeczna” – warsztaty z zakresu form aktywności społecznej i wolontariatu

Początkiem czerwca ruszył projekt aktywizujący osoby starsze  pn. „Senioralna aktywność społeczna”, główną rolę  w projekcie odgrywa wolontariat osób starszych. Rozpoczęły się  działania na rzecz rozwijania wolontariatu, obecnie prowadzone są warsztaty dla seniorów,  które mają na celu rozwój wiedzy i pozyskanie informacji z zakresu wolontariatu oraz promocji wolontariatu wśród tej grupy wiekowej.

Powszechnie słyszy się o tym, że coraz trudniej zebrać grupę ludzi do realizacji wspólnych celów, natomiast seniorzy z Kolpingowskich Klubów Seniora zadziwiają swoją aktywnością,  mają ambitne plany działania i ogromną chęć zaangażowania się w pomoc innym. Seniorzy  chcą być postrzegani jako osoby, które też ofiarowują innym swój czas, dzielą się doświadczeniem i wiedzą.

W dniach 21 i 22 lipca w Dębnie oraz Brzesku  odbyły się warsztaty  „podejmowanie aktywności – trzeci sektor i wolontariat w każdym wieku”. Kolejne warsztaty z prawnikiem i psychologiem/specjalista ds wolontariatu zaplanowano już na następny tydzień.

trzeci sektor i wolontariat w każdym wieku BRZESKO 22.07   (otwórz prezentacja)

Projekt „Senioralna Aktywność Społeczna” jest dofinansowany ze środków otrzymanych od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.