Ruszyła rekrutacja do projektu „Senioralna Aktywność Społeczna”

/, Aktualności Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga w Bochni, CZAS na UTW, klub seniora, UTW/Ruszyła rekrutacja do projektu „Senioralna Aktywność Społeczna”

Projekt  „Senioralna Aktywność Społeczna” skierowany jest do osób po  60 rok życia mających  chęci  zaangażowania się w działania wolontaryjne .

Rekrutacja trwa – chętne osoby mogą zgłaszać się telefonicznie – tel. 888 461 048; tel. 886 249 25, zapisy przyjmowane są w siedzibie bocheńskiego „Kolpinga” ul. Wyspiańskiego 25 (dolny kościół św. Pawła AP

Do Projektu mogą się zgłaszać osoby spełniające następujące warunki (kryteria dostępu)

• ma skończone 60 lat
  • zamieszkuje na terenie powiatu bocheńskiego

W ramach rekrutacji osoby zainteresowane udziałem w projekcie zobowiązane będą do wypełnienia i podpisania dokumentów rekrutacyjnych. Można je pobrać ze strony internetowej lub odebrać w siedzibie stowarzyszenia.

Dokumenty rekrutacyjne (kliknij w poniższe dokumenty)

regulamin_senioralna aktywność społeczna

deklaracja uczestnictwa

formularz zgłoszeniowy

klauzula RODO

Rekrutacja potrwa od 01 lipca do 30 lipca b.r. lub do wyczerpania miejsca w projekcie

Projekt „Senioralna Aktywność Społeczna” jest dofinansowany ze środków otrzymanych od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.