Zapraszamy do udziału w projekcie „Zmiany w świecie – zmiany we mnie – aktywność społeczna promująca integrację”  nowa propozycja dla seniorów, którzy chcą pogłębić  wiedze na temat zmian biologicznych, zdrowotnych zachodzących wraz z wiekiem oraz społecznych zachodzących – obecnie w szybkim tempie – również wokół osób starszych. W ramach projektu przewidziano szereg działań w różnych obszarach zarówno edukacyjnych jak i integracyjnych.

Projekt adresowany jest do osób po 60 r.ż. oraz młodszych w tym dzieci, osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy na spotkanie informacyjne,   które odbędzie się   13 maja o godzinie 9.00  w siedzibie naszego Stowarzyszenia.

Realizatorem projektu „Zmiany w świecie – zmiany we mnie – aktywność społeczna promująca integrację” jest Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce.

FDK – ASOS (pobierz prezentacje)