About the Mist

We like to provide great site with complete features what you want to implement in your business! Mist can become a Blog, an Agency, a Hospital, a Sports, a a Portfolio, a Spa, a Restaurant, a University, a Corporate website, an E-Store, a Construction Business, a Hosting Company, an Attorney website, a Blog, a Creative Studio and much more.

Instagram did not return a 200.

Np. Informacje o Centrum Seniora.

Ambasador Głosu Seniora

Przewodnicząca Stowarzyszenia „Rodzina Kolpinga w Bochni” została ambasadorem Głosu Seniora (czasopisma dla seniorów i o seniorach) wydawcą którego jest Stowarzyszenie MANKO z Krakowa.
Nasze Stowarzyszenie od wielu lat nieprzerwanie współpracuje z Stowarzyszeniem MANKO                     w zakresie szerokorozumianej aktywizacji i edukacji seniorów.  W tym okresie zrealizowaliśmy wiele wspólnych wydarzeń  adresowanych do seniorów.
Włączamy się do inicjatyw realizowanych przez MANKO m.in. w 2015 roku przystąpiliśmy do programu Ogólnopolska Karta Seniora (prowadzimy punkt wydawania karty seniora oraz Głosu Seniora),  w 2018 nasze stowarzyszenie wydało  bocheńską edycję Ogólnopolskiej Karty Seniora.
W ubiegłym roku przystąpiliśmy do akcji „Solidarni z Seniorami – razem damy radę” wspierając seniorów w trudnym dla nich okresie spowodowanym izolacją z powodu pandemii korornowirusa.

No comments yet.