Ogólnopolska Karta Seniora – edycja bocheńska

/, klub seniora, Kolpingowski Program Wsparcia Seniorów/Ogólnopolska Karta Seniora – edycja bocheńska

Bocheńscy Seniorzy już mogą  skorzystać z bocheńskiej edycji Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Ogólnopolska Karta Seniora to karta uprawniająca do korzystania ze zniżek na wybrane produkty   i usługi. Powstała w ramach ogólnopolskiego programu realizowanego przez Stowarzyszenie MANKO z Krakowa. W marcu 2015 roku dzięki aktywności naszego stowarzyszenia, które między innymi prowadzi działania na rzecz osób starszych do programu przystąpiło także miasto Bochnia.

z Ogólnopolską Kartą  Seniora taniej…

Posiadacze karty mogą skorzystać ze zniżek zarówno na terenie Bochni jak i  kraju. W Bochni  m.in. na zabiegi rehabilitacyjne, tańsze bilety do kina, muzeum, kopalni, basen. Na terenie kraju partnerami programu Ogólnopolska Karta Seniora są  m.in. uzdrowiska, pensjonaty, ośrodki zdrowotno-medyczne oraz kulturalne (teatry, muzea), biura podróży, zakłady kosmetyczne i fryzjerskie  oraz wiele innych przedsiębiorstw. W sumie w program zaangażowanych jest ponad 1100 partnerów z całej Polski.

Przystąpienie do programu to także korzyść dla firmy poprzez  pozyskanie większej grupy nowych zadowolonych klientów oraz zdobycie opinii Przedsiębiorca Przyjaznego Seniorom. W Bochni oraz powiecie bocheńskim  mieszka bardzo wielu seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia, liczba ich ciągle wzrasta.

Szczegółowa lista partnerów programu znajduje się na stronie www.glosseniora.pl.

Firmy, które przystąpią do programu i przedstawią ofertę dla seniorów w zamian za udzielenie rabatów uzyskują bezpłatną promocję w środowiskach senioralnych.

Zapraszamy i zachęcamy przedsiębiorców z terenu Bochni i powiatu bocheńskiego  do przystąpienia do programu „Ogólnopolska Karta Seniora, jeśli Państwa  Firma może zaoferować seniorom zniżki oraz rabaty na wybrane usługi, zachęcamy do przystąpienia do  programu.

Jak otrzymać kartę bocheńskiej edycji Ogólnopolskiej Karty Seniora

Ogólnopolska Karta Seniora (OKS) edycja bocheńska jest bezpłatna oraz bezterminowa. Jedynym warunkiem jej otrzymania jest ukończone 60 roku życia.  OKS można uzyskać zgłaszając się do Stowarzyszenia „Rodzina Kolpinga w Bochni” ul. Wyspiańskiego 25, karty wydawane są w poniedziałki  w godz. od 11.00 do 13.00. Kartę można będzie również odebrać w dniu 7 czerwca b.r. podczas Dnia Seniora w godz. od 10.00 do 16.00  na bocheńskim rynku .