/, AKTUALNOSCI, klub seniora, Kolpingowski Program Wsparcia Seniorów/Marcinkowice – Muszyna – Powroźnik – Tylicz (wycieczka dla seniorów – 21.06.2018)

Zapraszamy bocheńskich Seniorów na wycieczkę  pod hasłem „SPACER DO NIEPODLEGŁOŚCI”

organizowaną w dniu 21.06.2018 (czwartek) do Marcinkowic – Muszyny – Powroźnika – Tylicza

07:00 – wyjazd z Bochni – zbiórka pod kościołem św. Pawła Apostoła

08:30 – Muzeum Józefa Piłsudskiego w Marcinkowicach;

10:00 – Ogrody Biblijne w Muszynie;

15:00 – Cerkiew Św. Jakuba Młodszego w Powroźniku;

16:00 – Droga Krzyżowa w Tyliczu;

19:00 – powrót do Bochni.

Koszt uczestnictwa: 20 zł od osoby

Świadczenia zawarte w cenie:

• – przejazd, opłaty drogowe i parkingowe; ubezpieczenie NN; przewodnicy lokalni;  opieka pilota – przewodnika.

Gwarantujemy miłą atmosferę oraz niezapomniane wrażenia!

Zapisy do 18.06.2018 r. Ilość miejsc ograniczona!

Kontakt i informacja w biurze PTTK oraz w biurze Stowarzyszenia „Rodzina Kolpinga”

PTTK O/Bochnia: tel. 14 612 27 62, e–mail: pttkbochnia@interia.pl
Stowarzyszenie Kolpinga: tel. 14 635 11 17, e-mail: bochnia@kolping.pl

Zadanie publiczne pn. „DROGA DO NIEPODLEGŁOSCI” JEST  współfinansowane ze środków Gminy Miasta Bochnia.